fbpx
TEIRAUTIS ASMENINIO PASIŪLYMO!
TEIRAUTIS ASMENINIO PASIŪLYMO!
midea_logo_300x150px-1.png

Oras-oras šilumos siurblys

Midea Xtreme Heat

Midea Xtreme Heat šilumos siurblys užtikrina greitą patalpų šildymą šalčiausiomis žiemos dienomis – aukštas įrenginio efektyvumas išlaikomas net ir esant -25°C lauko oro temperatūrai. Aukštas energijos efektyvumas garantuoja minimalias energijos sąnaudas ir maksimalų komfortą.

TEIRAUTIS ASMENINIO PASIŪLYMO!

Efektyvumo klasė A+++ 

Ekstremalus energijos taupymas

Midea Xtreme Heat šilumos siurblys taupo energiją ir mažina Jūsų šildymo išlaidas. Įrenginio efektyvumas yra pasiekęs aukščiausią lygį ir tai stipriai mažina energijos suvartojimą. Išmanaus įsijungimo ir išsijungimo technologija leidžia Midea Xtreme Heat šilumos siurbliui automatiškai pereiti iš laukimo režimo į energijos taupymo režimą ir taip sumažinti energijos vartojimą 80%. Dar niekada iki šiol šie namų klimato sprendimai nebuvo tokia puikia investicija.

Miego režimas - vėsu

Vėsinimo režime temperatūra kiekvieną valandą pakeliama 1°C (ne aukščiau 30°C), o po 2 valandų ventiliatorius persijungia į mažą greitį.

Miego režimas - šilta

Šildymo režime temperatūra kiekvieną valandą mažinama 1°C (ne žemiau 17°C), o po 2 valandų ventiliatorius persijungia į mažą greitį. Įrenginys išjungia šį režimą po 8 valandų ir ventiliatoriaus greitis persijungia į automatinį režimą.

Veikiant nakties režimu yra mažinamas oro srautas ir ventiliatoriaus greitis – tai leidžia pasiekti triukšmo lygį iki 20dB ir užtikrina Jūsų ramų miegą.

Distancinio valdymo pulte integruotas temperatūrinis jutiklis matuoja patalpos temperatūrą. Tokiu būdu įrenginys tiksliau gali reguliuoti oro temperatūrą patalpoje ir taip užtikrinti norimą komfortą.

Midea Xtreme Heat šilumos siurblį galima prijungti prie Amazon Echo arba Google Home asistento ir įrenginį valdyti balso komandomis. Su MideaAIR priedėlio pagalba įrenginiui komandas perduoti galima ir iš išmanaus telefono.

Midea inverteriniai oras-oras šilumos siurbliai siūlo 3 galios režimus: 50%, 75% ir 100%. Jie leidžia reguliuoti energijos suvartojimą atsižvelgiant į realius poreikius.

Deimanto formos korpusas, Archimedo sraigto formos oro išpūtimo anga ir T formos viršutinis dangtis apsaugo įrenginį nuo lietaus ir sniego patekimo į įrenginio vidų ir taip užtikrina stabilų veikimą.

Paspauskite mygtuką iECO norėdami aktyvuoti funkciją. Vėsinimo režimu įrenginys pasirūpins malonia vėsa per 8 valandas, ir tuo pačiu šilumos siurblys vartos tik 1,2kW elektros energijos per valandą. Tokiu būdu Jūs sutaupysite net iki 71% energijos.

Midea PrimeGuard™ kondensatoriai yra atsparesni rūgštims ir korozijai – tai garantuoja stabilią ir pastovią galią. Taip pat PrimeGuard™ apsaugo nuo bakterijų plitimo ir tepalinių dėmių atsiradimo.

1,9 karto galingesnis ir iš nerūdijančio plieno pagamintas šildymo elementas nesunkiai pašalina sniegą ir ledą nuo lauko bloko ir užtikrina stabilią šildymo galią.

Veikiant nakties režimu yra mažinamas oro srautas ir ventiliatoriaus greitis, kas leidžia pasiekti triukšmo lygį iki 20dB. Tai užtikrinsjums ramų miegą.

Distancinio valdymo pulte integruotas temperatūrinis jutiklis matuoja patalpos temperatūrą. Tokiu būdu įrenginys tiksliau gali reguliuoti oro temperatūrą patalpoje ir taip užtikrinti norimą komfortą.

Midea Xtreme Heat šilumos siurblį galima prijungti prie Amazon Echo arba Google Home asistento ir tai leidžia įrenginį valdyti balso komandomis. Su MideaAIR priedėlio pagalba įrenginiui komandas perduoti galima ir iš išmanaus telefono.

Midea inverteriniai oras-oras šilumos siurbliai siūlo 3 galios režimus: 50%, 75% ir 100%. Tai leidžia reguliuoti energijos suvartojimą atsižvelgiant į realius poreikius.

Korpusas su deimantiniu padengimu, Archimedo sraigto formos oro išpūtimo anga ir T formos viršutinis dangtis apsaugo įrenginį nuo lietaus ir smėlio patekimo ir taip garantuoja stabilų veikimą.

Paspauskite mygtuką iECO norėdami aktyvuoti funkciją. Vėsinimo režimu įrenginys pasirūpins malonia vėsa 8-ių valandų bėgyje, ir tuo pačiu kondicionierius vartos tik 1,2kW elektros energijos per valandą. Tokiu būdu jūs sutaupysite net iki 71% energijos.

Midea PrimeGuard™ kondensatoriai yra atsparesni rūgštis ir korozijai. Tai garantuoja stabilią ir pastovią galią. Be kita ko PrimeGuard™ apsaugo nuo bakterijų plitimo ir tepalinių dėmių atsiradimo.

1,9 karto galingesnis ir iš nerūdyjančio plieno pagamintas šildymo elementas nesunkiai pašalina sniegą ir ledą nuo lauko bloko ir taip užtikrina stabilią šildymo galią.

Šiuolaikiniuose oras-oras šilumos siurbliuose naudojamas R32 šaltnešis

R32 yra naujasis ir žymiai ekologiškesnis šaltnešis, turintis tris kartus mažesnį GWP koeficientą. Dėl naujojo šaltnešio gamintojai turi galimybę sumažinti GWP kiekį sistemose ir tuo pačiu pagerinti įrangos efektyvumą.

Nepaisant to, kad iki šiol daugiausiai naudotas R410 šaltnešis dar nėra uždraustas, Europos Sąjungoje jis naudojamas vis rečiau. Nuo 2025 metų R410 bus uždraustas tiek įprastose split sistemose, tiek ir šilumos siurbliuose.

508707745.jpg

3D oro srauto išpūtimas

Oro srautą kreipiančio įrenginio mentelės vienu metu juda tiek vertikaliai, tiek horizontaliai, ir taip užtikrina, kad oro srautas pasiektų net ir atokiausias patalpos vietas.

3D oro srauto išpūtimas

Oro srautą kreipiančio įrenginio mentelės vienu metu juda tiek vertikaliai, tiek ir horizontaliai, kas leidžia oro srautui pasiekti net ir atokiausias patalpos vietas.

Komfortas

Termostatinio valdymo technologija užtikrina malonią vėsą. Dėl tikslaus Inverter Quattro™ kompresoriaus valdymo Midea šilumos siurblys palaiko norimą temperatūrą (iki 0,5°C tikslumu), užtikrindamas reikiamą kompresoriaus greitį išvengiant pakartotinų kompresoriaus įsijungimų ir išsijungimų.

45785786.jpg
5679077604.jpg

Insta heater

Paleidimo metu inverteris iš anksto yra pašildomas – taip pašalinamas susikaupęs apšalimas ir kompresorius paruošiamas greitam įšilimui. Padidėjęs šilumos mainų plotas pagerina šilumos perdavimo efektyvumą ir užtikriną greitą šildymą.

Insta heater

Paleidimo metu inverteris iš anksto yra pašildomas, kad pašalinti susikaupusį šaltį ir paruošti kompresorių greitam įšilimui. Padidėjęs šilumos mainų plotas pagerima įilumos perdavimo efektyvumą ir užtikriną greitą šildymą.

Dvigubo filtravimo sistema

Dvigubo filtravimo sistema sulaiko dulkes ir kenksmingas daleles dviem etapais: pirmiausia oras praeina per pirminį didelio tankio filtrą, o vėliau per smulkių dalelių filtrą, sulaikantį net iki 0,3 μm dydžio dulkių daleles. Tokiu būdu į patalpą tiekiamas švarus ir gaivus oras.

4567890-1.jpg
658786.jpg

Inverter Quattro™ kompresorius

Aukšto dažnio Inverter Quattro™ technologija leidžia kompresoriui nuo pat pradžių dirbti maksimaliu greičiu ir užtikrinti galingą šildymą bei vėsinimą tik įjungus įrenginį. Inverterinis Midea kompresorius dirba galingai, efektyviai, greitai ir stabiliai bet kokiomis sąlygomis.

Inverter Quattro™ kompresorius

Aukšto dažnio Inverter Quattro™ technologija leidžia kompresoriui nuo pat pradžių dirbti maksimaliu greičiu ir užtikrinti galingą šildymą bei vėsinimą iškart tik įjungus įrenginį. Inverterinis Midea kompresorius dirba galingai, efektyviai, greitai ir stabiliai prie bet kokių sąlygų.

Integruotas WiFi modulis ir įrenginio valdymas išmaniajame telefone

Valdymo bloke integruotas WiFi modulis leidžia valdyti šilumos siurblį, sekti energijos sąnaudas ir netgi gauti rekomendacijas energijos taupymui per išmanųjį telefoną.

Šilumos siurblio Midea Xtreme Heat techniniai duomenys

Modelis MSAGBU-09HRFN8 MSAGBU-12HRFN8
Išorinis blokas
MOX201-09HFN8
MOX201-12HFN8
Energijos efektyvumo klasė šildyme/vėsinime
A+++/A++
A+++/A++
Šildymo galia (Min./Nom./Maks.), kW
0.8/3.3/4.4
0.8/4.3/5.6
Vėsinimo galia (Min./Nom./Maks.), kW
0.8/2.8/3.6
0.8/3.5/4.7
SEER, kW/kW
8.5
8.5
SCOP, kW/kW
4.6
4.6
Oro srauto kiekis (maksimalus), m³/h
560
630
Triukšmo lygis 1m atstumu (vidinis blokas), dB(A)
19/22/31/37
21/23/33/39
Triukšmo lygis 1m atstumu (išorinis blokas), dB(A)
56
57
Vidinio bloko matmenys (ilgis x aukštis x gylis), mm
835x295x208
835x295x208
Išorinio bloko matmenys (ilgis x aukštis x gylis), mm
765x555x303
765x555x303
Svoris (vidinis blokas), kg
8.7
8.7
Svoris (išorinis blokas), kg
29.5
29.5
Šaltnešis
R32
R32
Vamzdyno diametras (skystis/dujos), coliai
1/4+3/8
1/4+3/8
Maksimalus trąsos ilgis/perkrytis, m
25/10
25/10
Elektros maitinimas, V/Ph/Hz
220-240/1/50
220-240/1/50
Darbo ribos vėsinime/šildyme, °C
-15~50/-25~24
-15~50/-25~24

Kaina už komplektą su PVM, €

1078

1139

Galima įsigyti visoje Lietuvoje!

Midea oras-oras šilumos siurblius galite įsigyti visoje Lietuvoje. Užpildykite kontaktinę formą ir Midea atstovas artimiausiu metu su Jumis susisieks.

TEIRAUTIS ASMENINIO PASIŪLYMO!
Pirmiau už konkurentus

Susipažinkite su visais Midea ir Daikin šildymo sprendimais:

Daikin Emura

Oras-oras šilumos siurbliai

Midea Xtreme Save

Oras-oras šilumos siurblys

Midea Xtreme Heat

Oras-oras šilumos siurbliai

Midea Oasis Plus

Oras-oras šilumos siurbliai

Midea BreezeleSS+

Oras-oras šilumos siurbliai

Galima įsigyti visoje Lietuvoje

Midea ir Daikin šilumos siurblius galite įsigyti visoje Lietuvoje

Switch The Language
  TEIRAUTIS ASMENINIO PASIŪLYMO!


  „Airwave“ yra puikiai savo srityje žinoma oro kondicionavimo, vėdinimo bei šildymo įrangos platintoja Baltijos šalyse, veiklą vykdanti nuo 1999 metų.

  „Airwave“ yra „Daikin“’, „Midea“ ir „Thermia“ oficialus atstovas Baltijos šalyse.

  ADRESAS
  Ozo g. 10, 08200 Vilnius
  TELEFONAS
  +370 (5) 2131798
  EL.PAŠTAS
  info@airwave.lt