fbpx
TEIRAUTIS ASMENINIO PASIŪLYMO!
TEIRAUTIS ASMENINIO PASIŪLYMO!

Šilumos siurbliai oras-vanduo – geriausia alternatyva geoterminiam šildymui.

Didžiausias šilumos siurblio oras-vanduo pranašumas, palyginti su geoterminiu, kad jo įrengimo išlaidos gerokai mažesnės. Vis tik mažesnė kaina nereiškia prastesnio rezultato gaminant šilumą.

Šilumos siurblys oras-vanduo yra sistema, kuri ima šilumą iš lauko aplinkos ir perduoda į vandens šildymo (radiatorius, grindų šildymas) sistemą. Naujos kartos šilumos siurbliai oras-vanduo yra puikus sprendimas daugumai namų. Kaip pagrindinis šildymo šaltinis, šilumos siurbliai oras-vanduo puikiai tinka šildyti ar vėsinti namus nuo –25 iki +40 laipsnių – tokia temperatūra atitinka Lietuvos klimatą. Montuojant šilumos siurblius oras-vanduo taip pat reikėtų atsižvelgti į papildomą šildymo šaltinį, taigi visada esate pasirengę net atšiauriausiems šalčiams.

Didelis šilumos siurblio oras-vanduo privalumas – anksčiau minėtos mažesnės įrengimo išlaidos. Matyt, visi namų savininkai, galvoję įsirengti šilumos siurblius, susidūrė su rūpesčiais: ar jie apšildys visą mano namą? Šilumos siurblio oras-vanduo vienintelis matomas (ir dažnai erzinantis) elementas yra išorinis blokas.

Apibendrinant, prieš montuojant šilumos siurblį būtų protinga kuo geriau susipažinti rinkos pasiūla. Kadangi vartotojų norai ir poreikiai skirtingi, kiekvienam ieškomas tinkamas sprendimas namų šildymo sistemai įrengti.

Midea M thermal šilumos siurbliai naudoja nuolatinės srovės DC inverterinę technologiją kuri leidžia preciziškai kontroliuoti variklio sukimosi greitį, taip užtikrinant reikiamą šildymo galią mažiausiomis elektros energijos sąnaudomis.

Auhinnatud disaini ja efektiivsusega õhk-vesi soojuspump Daikin Altherma 3 muudab ilusamaks ja murevabaks sinu elu ning kogu planeedi. Daikin Altherma 3 õhk-vesi soojuspump on ülimalt keskkonnasõbralik ja väga võimekas.

Altherma 3 soojuspumpade kõige uuem generatsioon kasutab Daikini ainulaadset Bluevolution tehnoloogiat ja Inverter tehnoloogiaga kompressorite ning uudse külmaaine R-32 kombinatsiooni, et saavutada hooajaline A+++ energiatõhusus.

Tinklaraščio įrašai

Peržiūrėkite oro šaltinio šilumos siurblio tinklaraščio įrašus:

„Midea“ oras-vanduo šildymo siurblių pardavėjai

Oras-vanduo šilumos siurblys galima įsigyti visoje Lietuvoje

„Midea“ oras-vanduo šilumos siurblius galima įsigyti visoje Lietuvoje

TEIRAUTIS ASMENINIO PASIŪLYMO!
Pirmiau už konkurentus

Susipažinkite su visais „Midea“ ir „Daikin“ šildymo sprendimais:

Midea Misison II

Oras-oras šilumos siurblys

Midea M-Thermal

Oras-vanduo šilumos siurblys

Daikin Stylish

Oras-oras šilumos siurblys

Galima įsigyti visoje Lietuvoje

„Midea“ ir „Daikin“ šilumos siurblius galima įsigyti visoje Lietuvoje

Switch The Language
  TEIRAUTIS ASMENINIO PASIŪLYMO!


  „Airwave“ yra puikiai savo srityje žinoma oro kondicionavimo, vėdinimo bei šildymo įrangos platintoja Baltijos šalyse, veiklą vykdanti nuo 1999 metų.

  „Airwave“ yra „Daikin“’, „Midea“ ir „Thermia“ oficialus atstovas Baltijos šalyse.

  ADRESAS
  Kalvarijų g. 143, LT-08221 Vilnius
  TELEFONAS
  +370 (5) 2131798
  EL.PAŠTAS
  info@airwave.lt

   Gaukite profesionalią konsultaciją
   Turite klausimų dėl šilumos siurblių? Norite gauti profesionalią konsultaciją ar asmeninį pasiūlymą? Užpildykite toliau esančią formą ir mes su jumis susisieksime.