fbpx
TEIRAUTIS ASMENINIO PASIŪLYMO!
TEIRAUTIS ASMENINIO PASIŪLYMO!

NAUJASIS oras - oras šilumos siurblys

Daikin Emura

Daikin Emura sukurtas orientuojantis į žmogų, jo komfortą, išskirtinę naudojimosi patirtį ir siekį namuose jaustis išskirtinai jaukiai. Daikin Emura žavi savo dizaino sprendimais, išmaniomis funkcijomis ir lūkesčius viršijančia vartotojo patirtimi – visa tai Emura padaro įrenginiu, išpildančiu aukščiausius estetikos, techninių reikalavimų ir vartotojų patirčių standartus.

Naujos OH5 kartos Daikin oras-oras šilumos siurbliai garantuoja nepertraukiamą veikimą ir šilumos galią net ir prie -30°C lauko temperatūros!!!

TEIRAUTIS ASMENINIO PASIŪLYMO!
siseosa_valge.png
siseosa_must.png

A+++  energetinio efektyvumo klasė

Geriausias klimato užtikrinimas Jūsų namams

Mėgaukitės jaukia šiluma žiemą ir malonia vėsa vasarą su sieniniu oras-oras šilumos siurbliu Daikin Emura

Pripažintas dizainas

 

Įkvėpiantis dizainas Daikin Emura išskiria iš kitų konkurentų

Aukščiausios klasės šildymas ir vėsinimas

Idealus klimatas ištisus metus

Pažangi oro valymo sistema

Dėl sugaudomų dulkių dalelių, alergenų ir kvapų Daikin Emura leidžia kvėpuoti grynu ir sveiku oru

Geriausias savo kategorijoje

Inovatyvios Daikin technologijos garantuoja išskirtinį patikimumą ir nepriekaištingą veikimą

Dizainas, kalbantis pats už save

Išlenktos linijos

Kaip įprasta, šilumos siurblių ir oro kondicionierių dizaine dažniausiai yra naudojamos aiškios tiesios linijos ir statūs kampai. Daikin Emura šiuo atžvilgiu yra išskirtinė. Dėka išgaubtos priekinės ir galinės panelės, vidinis blokas įgauna unikalią 3D formą. Išgaubtos linijos primena subalansuotą oro srautą ir tuo pačiu sukuria unikalų vizualinį efektą Jūsų interjere.

Judesio emocija

Judančios įrenginio panelės yra unikali Daikin dizaininių įrenginių savybė. Įdomu, kuo ypatingas Daikin Emura oro kondicionierių panelių judėjimas? Veikiant įrenginiui, priekinė panelė su nedideliu pasvirimu pajuda į priekį sukurdama dinaminį efektą ir šešėlių žaismą. Šis sprendimas suteikia išskirtinio žavesio.

Kompaktiškas dizainas

Norite maksimaliai efektyviai išnaudoti savo namų erdves ir nenorite, kad Jūsų šilumos siurblys užgožtų namų interjero akcentus? Daikin Emura vidinio bloko ilgis yra tik 90 cm. Dėl išgaubto kontūro įrenginys atrodo dar mažesnis nei yra iš tikrųjų.

Galimi dviejų spalvų korpusai

Pasirinkite sprendimą labiausiai tinkantį Jūsų interjerui

DAIKIN EMURA FTXTJ-AW (MATINIS BALTAS)

DAIKIN EMURA FTXTJ-AB (MATINIS JUODAS)

Akį džiuginantis dizainas

Ieškote šilumos siurblio, kuris gali pasiūlyti aukščiausią efektyvumą ir patį patraukliausią dizainą? Spendimas – Daikin Emura, tai idealiausias dizaino ir funkcionalumo derinys.

Gražus ir išskirtinis dizainas, idealiai tinkantis Jūsų interjerui: iF DESIGN AWARD bei Red Dot Product Award 2022 nugalėtojas. Tai šilumos siurblys, kuris neabejotinai taps Jūsų namų puošmena!

PD2022_RD_t

Daikin Emura siūlo komfortą ištisus metus

Įženkite į Daikin Emura komforto zoną...

Šilumos siurblys, kuris sukurs idealų mikroklimatą Jūsų namuose ir neabejotinai pagerins komforto lygį. Daikin Emura suteiks Jums jaukią šilumą žiemą ir malonią vėsą vasarą, o tuo pačiu užtikrins švarų ir sveiką orą namuose.

Play Video

„Išmanus“ oro srautas

Daikin Emura pasižymi išskirtiniu 3D dizainu. Išgaubtos linijos puikiai tiks prie Jūsų namų interjero ir suteiks erdvei modernumo pojūtį. Emura gali nukreipti oro srautą taip, kad temperatūra geriau pasiskirstytų visame kambaryje – taip sukuriamas komforto pojūtis.

Židinio funkcija

Kai dėl antrinio šilumos šaltinio (pvz. židinio) patalpoje pasiekiama nustatyta temperatūra, židinio funkcija įsijungia automatiškai. Šilumos siurblys nustoja šildyti, bet ventiliatorius toliau sukasi, kad tolygiai paskirstytų karštą orą po kambarį.

Realiai patalpos temperatūrai mažėjant, mažėja ir ventiliatoriaus greitis.

Užgesus židiniui ir patalpos temperatūrai nukritus žemiau nustatytos, įrenginys aktyvuoja šildymo režimą.

Play Video
Play Video

Išmanusis šilumos jutiklis

Šilumos siurblys turi išmanųjį šilumos jutiklį, kuris matuoja kambario temperatūrą. Ją nustatęs, Daikin šilumos siurblys tolygiai paskirsto orą visoje patalpoje ir tik tada persijungia į oro srauto modelį, nukreipdamas šiltą arba vėsų orą į tas vietas, kur jo labiausiai reikia.

Energijos efektyvumas

Nepriklausomai nuo lauko oro temperatūros, šilumos siurblys veiks pastoviai ir nepertaukiamai ištisus metus.

Daikin Emura, nepriklausomai nuo metų laiko, užtikrina patikimą ir efektyvų veikimą bet kuriuo metų laiku:

Play Video
Play Video

Oro valymas

Iki 90% savo laiko praleidžiate patalpose. Dėl pažangių oro valymo filtrų ir Flash Streamer technologijos, Daikin Emura užtikrina apsaugą nuo dulkių dalelių, alergenų ir nepageidaujamo kvapo – taip į patalpą patenka švarus ir sveikas oras. Daikin Emura rūpinasi Jumis ir Jūsų namais!

Oro valymas

90% savo laiko praleidžiate patalpose. Dėka oro valymo filtrų ir Flash Streamer technologijos, Daikin Emura užtikrina apsaugą nuo dulkių dalelių, alergenų ir nepageidaujamo kvapo, ko pasekoje į patalpą patenka švarus ir nekenksmingas oras. Daikin Emura taip rūpinasi jumis ir jūsų namais.

Play Video
Pirmiau už konkurentus

„Daikin Emura“ šilumos siurblių techninės savybės

Emura funkcijos -30
Garantuotas veikimas iki -30°C

„Daikin Emura“ šilumos siurbliai yra tinkami net ir atšiaurioms žiemos sąlygoms, kai aplinkos temperatūra nukrenta iki -30 °C.

auto fan speed
Automatinis ventiliatoriaus greitis

Automatiškai parenka reikiamą ventiliatoriaus greitį, kad būtų pasiekta ir palaikoma nustatyta temperatūra.

auto-restart
Automatinis paleidimas

Dingus ir atsiradus maitinimo įtampai, įrenginys automatiškai pasileidžia iki tol nustatytu darbo režimu.

auto cooling-heating changeover
Automatinis režimas

Automatiškai parenka šildymo arba vėsinimo režimą, kad būtų pasiekta nustatyta patalpos temperatūra.

weekly timer emura
Savaitinis laikmatis

Galima nustatyti, kad šildymas arba vėsinimas prasidėtų bet kuriuo metu kasdien arba kas savaitę.

powerful mode
Galios režimas

Gali būti pasirenkamas norint greitai sušildyti arba atvėsinti patalpas. Išjungus galios režimą, įrenginys grįžta į anksčiau nustatytą veikimo režimą.

fan speed steps
Ventiliatoriaus greičio reguliavimas

Leidžia pasirinkti norimą ventiliatoriaus greitį.

dry programme
Sausinimo programa

Leidžia sumažinti drėgmės lygį nekeičiant kambario temperatūros.

comfort mode
Komforto režimas

Apsaugo nuo per didelio šilto arba šalto oro pūtimo į patalpoje esančius žmones.

indoor unit silent operation
Vidinio įrenginio tylus veikimas

Paspaudus mygtukas „Silent“ („Tylus“) nuotoliniame valdymo pulte, vidinio įrenginio veikimo garsas sumažinamas 3dB(A), taip galite mėgautis ramybe savo namuose.

vertical auto swing
Vertikalus automatinis oro srautas

Siekdami suvienodinti oro srauto ir temperatūros pasiskirstymą visame kambaryje, pasirinkite automatiškai vertikaliai judančių oro išpūtimo mentelių funkciją.

titano apatitas
Titano apatito kvapų šalinimo filtras

Filtruoja ore esančias dulkių daleles ir kenksmingas organines chemines medžiagas, bakterijas, virusus, alergenus bei pašalina kvapus, tokius kaip tabako ir naminių gyvūnų.

self-diagnosis
Savaiminės diagnostikos funkcija

Supaprastina įrenginio priežiūrą, nurodant sistemos gedimus arba veikimo sutrikimus.

night set mode
„Nakties“ temperatūros režimas

Taupo energiją, be reikalo neleisdamas nakties metu per daug vėsinti ar šildyti patalpų.

fan only
Tik ventiliatorius

Įrenginys gali būti naudojamas kaip ventiliatorius, recirkuliuojantis patalpos orą be šildymo arba vėsinimo.

energy saving during standby mode
Energijos taupymas laukimo režimo metu

Prietaisui veikiant laukimo režimu, elektros suvartojimas mažinamas apie 80%. Po 20-ies minučių įsijungia energijos taupymo režimas.

econo mode
„Econo“ režimas

Sumažina energijos suvartojimą, kad tuo pačiu metu galėtumėte naudoti kitus savo buities prietaisus, kuriems reikia daugiau elektros energijos. Ši funkcija taip pat padeda taupyti suvartojamą energiją.

Nuotolinio valdymo pultas

Minimalistinis dizainas

Daikin Emura nuotolinio valdymo pultas pasižymi minimalistiniu dizainu su išgaubtomis linijomis, ekranu ir mėlyna Daikin akimi. Kompaktiškas ir idealiai telpa rankoje, taip pat pultą galima pritvirtinti ir prie sienos magnetiniu laikikliu.

Paprastas sąsajos valdymas

Valdykite savo namų mikroklimatą: nuotolinis valdymo pultas suteikia galimybę valdyti visas pagrindines įrenginio funkcijas. Visas kitas funkcijas valdyti galite per Onecta priedėlį.

emura baltas pultelis šviesintas
Emura juodas pultelis sumažintas

Sukurtas dovanoti komfortą

Dviejų zonų „Išmanus daviklis”: oro srautas nukreipiamas į tą vietą, kurioje tuo metu nėra žmonių. Tokiu būdu užtikrinamas tinkamiausias oro pasiskirstymas patalpoje. Jei daviklis neaptinka žmonių, įrenginys automatiškai persijungia į energijos taupymo darbo režimą.

Daikin Emura nustato esamą kambario temperatūrą ir tolygiai paskirsto orą visame kambaryje, o po to persijungia į oro srauto modelį, kuris nukreipia šiltą arba vėsų orą į tas vietas, kuriose jo reikia.

Tylus veikimas: mėgstate tylą ir ramybę? Daikin Emura veikia taip tyliai, kad jo beveik nesigirdi. Specialus ventiliatoriaus dizainas padeda maksimaliai optimizuoti oro srautą taip, kad kondicionierius netgi intensyvaus darbo režime dirbtų ypač tyliai – triukšmas tyliu režimu tesiekia 19 dB(A).

Priedėlis Onecta

Esate ne namuose? Su Onecta priedėliu tai ne problema! Priedėlis suteikia Jums prieigą prie visų kondicionieriaus funkcijų. Tokiu būdu galėsite pritaikyti Daikin Emura prie savo konkrečių poreikių bet kuriuo metu nepriklausomai nuo to, kur esate.

Norint pradėti kurti idealų klimatą savo namuose, tiesiog prisijunkite prie WLAN tinklo ir įjunkite Onecta priedėlį.

Sukurtas dovanoti komfortą

„Išmanus daviklis”: oro srautas nukreipiamas į tą vietą, kurioje tuo metu nėra žmonių. Tokiu būdu užtikrinamas tinkamiausias oro pasiskirstymas patalpoje. Jei daviklis neaptinka žmonių, įrenginys automatiškai persijungia į intensyvaus darbo režimą.

Tylus veikimas: mėgstate tylą ir ramybę? Daikin Emura veikia taip tyliai, kad jo beveik nesigirdi. Specialus ventiliatoriaus dizainas padeda maksimaliai optimizuoti or srautą taip, kad kondicionierius netgi intensyvaus darbo režime dirbtų maksmaliai tyliai – triukšmas tyliu režimu tesiekia 19 dB(A).

Nuotolinio valdymo pultas

Minimalistinis dizainas

Daikin Emura nuotolinio valdymo pultas pasižymi minimalistiniu dizainu, išgaubtomis linijomis, ekranu ir išmania Daikin akimi. Jis yra kompaktiškai ir idealiai telpa rankoje. Pultą taip pat galima pritvirtinti ir prie sienos su komplekte esančiu magnetiniu laikikliu.

Paprastas sąsajos valdymas

Valdykite savo namų mikroklimatą: nuotolinis valdymo pultas suteikia galimybę valdyti visas pagrindines įrenginio funkcijas. Visas kitas funkcijas valdyti galite per Onecta priedėlį.

Šilumos siurblio Daikin Emura techniniai duomenys

Modelis FTXTJ30AW FTXTJ30AB
Vidinio bloko korpuso spalva

Balta matinė

Juoda matinė

Išorinis blokas

RXTJ30A

RXTJ30A

Energijos efektyvumo klasė vėsinime/šildyme

A+++/A+++

A+++/A+++

Šildymo galia (Min./Nom./Maks.)

0.8/3.2/7.1 kW

0.8/3.2/7.1 kW

Šildymo galia (prie -15°C)

4.8 kW

4.8 kW

Šildymo galia (prie -20°C)

4.3 kW

4.3 kW

Šildymo galia (prie -25°C)

3.7 kW

3.7 kW

Vėsinimo galia (Min./Nom./Maks.)

1.2/3.0/4.6 kW

1.2/3.0/4.6 kW

SCOP

5.17

5.17

SEER

8.75

8.75

Oro srauto kiekis (maksimalus)

738 m³/h

738 m³/h

Triukšmo lygis 1m atstumu (vidinis blokas)

19/24/31/41 dB(A)

19/24/31/41 dB(A)

Triukšmo lygis 1m atstumu (išorinis blokas)

49 dB(A)

49 dB(A)

Vidinio bloko matmenys (ilgis x aukštis x gylis)

900x305x212 mm

900x305x212 mm

Išorinio bloko matmenys (ilgis x aukštis x gylis)

930x605x376 mm

930x605x376 mm

Svoris (vidinis blokas)

12 kg

12 kg

Svoris (išorinis blokas)

42 kg

42 kg

Šaltnešis

R32

R32

Vamzdyno diametras (skystis/dujos)

1/4+3/8 coliai

1/4+3/8 coliai

Maksimalus trąsos ilgis/perkrytis

20/15 m

20/15 m

Elektros maitinimas

220-240/1/50 V/Ph/Hz

220-240/1/50 V/Ph/Hz

Darbo ribos vėsinime/šildyme

-10~46/-30~24 °C

-10~46/-30~24 °C

Kaina už komplektą su PVM

2430 €

2478 €

Galima įsigyti visoje Lietuvoje!

Daikin Emura šilumos siurblius oras/oras įsigyti galite visoje Lietuvoje. Užpildykite anketą ir artimiausias mūsų distributorius su jumis susisieks.

TEIRAUTIS ASMENINIO PASIŪLYMO!
Pirmiau už konkurentus

Susipažinkite su visais „Midea“ ir „Daikin“ šildymo sprendimais:

Daikin Emura

Oras-oras šilumos siurbliai

Midea Xtreme Save

Oras-oras šilumos siurblys

Midea Xtreme Heat

Oras-oras šilumos siurbliai

Midea Oasis Plus

Oras-oras šilumos siurbliai

Midea BreezeleSS+

Oras-oras šilumos siurbliai

Galima įsigyti visoje Lietuvoje

„Midea“ ir „Daikin“ šilumos siurblius galima įsigyti visoje Lietuvoje

Switch The Language
  TEIRAUTIS ASMENINIO PASIŪLYMO!


  „Airwave“ yra puikiai savo srityje žinoma oro kondicionavimo, vėdinimo bei šildymo įrangos platintoja Baltijos šalyse, veiklą vykdanti nuo 1999 metų.

  „Airwave“ yra „Daikin“’, „Midea“ ir „Thermia“ oficialus atstovas Baltijos šalyse.

  ADRESAS
  Ozo g. 10, 08200 Vilnius
  TELEFONAS
  +370 (5) 2131798
  EL.PAŠTAS
  info@airwave.lt