fbpx
TEIRAUTIS ASMENINIO PASIŪLYMO!
TEIRAUTIS ASMENINIO PASIŪLYMO!

Šilumos siurbliai oras-oras - nesudėtingas ir nebrangus įrengimas.

Šilumos siurbliai oras-oras veikia pagal paprastą logiką. Šildant orą vidaus patalpose šilumos energija juda iš lauko į patalpą, o vėsinant atvirkščiai – iš patalpos į lauką.

Didžiausiu išlaidų šaltiniu, be šilumos siurblio įsigijimo ir įrengimo, yra jo einamosios išlaidos, nes įrenginio darbui visada yra reikalinga elektra. Tačiau išmaniojo oras-oras šilumos siurblio naudojimas namuose gali padėti sutaupyti. Norint tai pasiekti, reikia atsižvelgti į keletą skirtingų veiksnių, pradedant lauko oro temperatūra ir baigiant namo šilumine varža.

Oras-oras šilumos siurblys gali būti logiškas sprendimas renovuojant seną namą ar statant naują. Šilumos siurblius yra nesudėtinga įrengti ir jie puikiai tinka keičiant senas šildymo sistemas. Oras-oras šilumos siurbliai 80% energijos gauna iš oro ir 20% iš elektros tinklo, todėl tai yra ypač taupus ir racionalus sprendimas bet kokiems namams. Jums reikia tik rasti tinkamą vietą siurblio išorinio įrenginio montavimui.

Yra dar keletas praktinių priežasčių, kodėl verta rinktis oras-oras šilumos siurblius. Be jau minėto sąnaudų taupymo, kurio pasekoje galima sutaupyti iki tūkstančio eurų per metus, šiuolaikiški oras-oras šilumos siurbliai be vargo išvalo jūsų namų orą, tausoja gamtą ir žymiai pagerina jūsų šeimos sveikatą bei gerovę.

Pirmiau už konkurentus

Susipažinkite su visais Midea ir Daikin šildymo sprendimais:

Midea keitiklio technologija užtikrina reikiamą šildymo galią net ekstremaliausiomis oro sąlygomis, todėl jausitės šiltai net šaltomis žiemomis.

Midea soojuspumba topeltfiltrid kaitsevad kahjulike õhuosakeste eest, puhastades ruumiõhu viirustest, allergeenidest, tolmust ja bakteritest. Lisaks tuletab nutikas telefoni rakendus meelde kui tekib vajadus filtrite puhastamiseks.

Stylish sujungia puikų dizainą ir naujausias technologijas, pateikdamas bendrą mikroklimato sprendimą bet kokiam būsto interjerui.

Tik 189 mm pločio Stylish vidinis blokas yra ploniausias sieninis įrenginys rinkoje. Naudojant novatoriškas technologijas pasiekiamas geriausias komfortas, energijos efektyvumas, patikimumas ir patogus valdymas.

Oras-oras šilumos siurblys Comfora labai efektyviai vartoja elektrą, ko pasekoje jo energijos suvartojimo klasė siekia A+++. Dėka Daikin internetinės programėlės prietaisą galite valdyti iš bet kurios vietos. Comfora oras-oras šilumos siurbliai veikia stebinančiai tyliai.

Mėgaukitės savo jaukiais namais be jokių kompromisų!

Oras-oras šilumos siurblys Perfera, išsiskiriantis subtiliai gražiu dizainu, yra sukurtas Europoje ir skirtas europiečiams.

Perfera oras-oras šilumos siurbliai yra itin ekonomiški, jų energijos suvartojimo klasė siekia A+++, o savo darbui įrenginiai sunaudoja net iki 80% energijos, gaunamos tik iš atsinaujinančių šaltinių.
Speciali oro filtravimo sistema Daikin Flash Streamer užtikrina švarų orą jūsų aplinkoje, todėl visuomet galite kvėpuoti gaiviu ir švariu oru.

Daikin ir Midea šilumos siurblių prekybos ir montavimo partneriai Lietuvoje

Galima įsigyti visoje Lietuvoje

Midea ir Daikin šilumos siurblius galite įsigyti visoje Lietuvoje. Užpildykite kontaktinę formą ir mūsų atstovas artimiausiu metu su Jumis susisieks.

TEIRAUTIS ASMENINIO PASIŪLYMO!
Pirmiau už konkurentus

Susipažinkite su visais Midea ir Daikin šildymo sprendimais:

Midea M-Thermal Arctic

Oras-vanduo šilumos siurbliai

Daikin Stylish

Oras-oras šilumos siurbliai

Daikin Comfora

Oras-oras šilumos siurbliai

Daikin Perfera

Oras-oras šilumos siurbliai

Galima įsigyti visoje Lietuvoje

Midea ir Daikin šilumos siurblius galite įsigyti visoje Lietuvoje

Straipsniai

Susipažinkite su visais straipsniais apie šilumos siurblius:

Switch The Language
  TEIRAUTIS ASMENINIO PASIŪLYMO!


  „Airwave“ yra puikiai savo srityje žinoma oro kondicionavimo, vėdinimo bei šildymo įrangos platintoja Baltijos šalyse, veiklą vykdanti nuo 1999 metų.

  „Airwave“ yra „Daikin“’, „Midea“ ir „Thermia“ oficialus atstovas Baltijos šalyse.

  ADRESAS
  Kalvarijų g. 143, LT-08221 Vilnius
  TELEFONAS
  +370 (5) 2131798
  EL.PAŠTAS
  info@airwave.lt
  [contact-form-7 404 "Nerasta"]