fbpx
TEIRAUTIS ASMENINIO PASIŪLYMO!
TEIRAUTIS ASMENINIO PASIŪLYMO!

Šilumos siurbliai oras-oras - nesudėtingas ir nebrangus įrengimas.

Šilumos siurbliai oras-oras veikia pagal paprastą logiką. Šildant orą vidaus patalpose šilumos energija juda iš lauko į patalpą, o vėsinant atvirkščiai – iš patalpos į lauką.

Didžiausiu išlaidų šaltiniu, be šilumos siurblio įsigijimo ir įrengimo, yra jo einamosios išlaidos, nes įrenginio darbui visada yra reikalinga elektra. Tačiau išmaniojo oras-oras šilumos siurblio naudojimas namuose gali padėti sutaupyti. Norint tai pasiekti, reikia atsižvelgti į keletą skirtingų veiksnių, pradedant lauko oro temperatūra ir baigiant namo šilumine varža.

Oras-oras šilumos siurblys gali būti logiškas sprendimas renovuojant seną namą ar statant naują. Šilumos siurblius yra nesudėtinga įrengti ir jie puikiai tinka keičiant senas šildymo sistemas. Oras-oras šilumos siurbliai 80% energijos gauna iš oro ir 20% iš elektros tinklo, todėl tai yra ypač taupus ir racionalus sprendimas bet kokiems namams. Jums reikia tik rasti tinkamą vietą siurblio išorinio įrenginio montavimui.

Yra dar keletas praktinių priežasčių, kodėl verta rinktis oras-oras šilumos siurblius. Be jau minėto sąnaudų taupymo, kurio pasekoje galima sutaupyti iki tūkstančio eurų per metus, šiuolaikiški oras-oras šilumos siurbliai be vargo išvalo namų orą, tausoja gamtą ir žymiai pagerina Jūsų šeimos sveikatą bei gerovę.

TEIRAUTIS ASMENINIO PASIŪLYMO!
Pirmiau už konkurentus

Susipažinkite su visais Midea ir Daikin šildymo sprendimais:

Stylish sujungia puikų dizainą ir naujausias technologijas, pateikdamas bendrą mikroklimato sprendimą bet kokiam būsto interjerui.

Tik 189 mm pločio Stylish vidinis blokas yra ploniausias sieninis įrenginys rinkoje. Naudojant novatoriškas technologijas pasiekiamas geriausias komfortas, energijos efektyvumas, patikimumas ir patogus valdymas.

Oras-oras šilumos siurblys Comfora labai efektyviai vartoja elektrą, ko pasekoje jo energijos suvartojimo klasė siekia A+++. Dėka Daikin internetinės programėlės prietaisą galite valdyti iš bet kurios vietos. Comfora oras-oras šilumos siurbliai veikia stebinančiai tyliai.

Mėgaukitės savo jaukiais namais be jokių kompromisų!

Oras-oras šilumos siurblys Perfera, išsiskiriantis subtiliai gražiu dizainu, yra sukurtas Europoje ir skirtas europiečiams.

Perfera oras-oras šilumos siurbliai yra itin ekonomiški, jų energijos suvartojimo klasė siekia A+++, o savo darbui įrenginiai sunaudoja net iki 80% energijos, gaunamos tik iš atsinaujinančių šaltinių.
Speciali oro filtravimo sistema Daikin Flash Streamer užtikrina švarų orą jūsų aplinkoje, todėl visuomet galite kvėpuoti gaiviu ir švariu oru.

Oras-oras šilumos siurblys Emura sukurtas orientuojantis į žmogų, jo komfortą, išskirtinę naudojimosi patirtį ir tikslą namuose jaustis ypač jaukiai. 

Emura žavi savo dizaino sprendimais, išmaniomis funkcijomis ir lūkesčius viršijančia vartotojo patirtimi. Neįtikėtinai tylus ir šildantis net esant žemai temperatūrai.

Vidiniai BreezeleSS+ blokai turi dvigubas menteles TwinFlap su 7928 mini skylutėmis, kurios užtikrina tolygią atvėsinto oro sklaidą.

BreezeleSS+ yra pirmasis ir kol kas vienintelis modelis rinkoje, turintis šonines oro išpūtimo angas. Šios S formos angos veikia išvien su priekinėmis mentelėmis ir užtikrina optimalų oro srautą per šilumokaitį bei tolygų oro paskirstymą patalpoje.

Inverterinė Midea technologija garantuoja reikiamą šilumos galią net ir esant pačioms atšiauriausioms oro sąlygoms, kai temperatūra už lango nukrenta iki -30°C

Ypač tylus, garso slėgio lygis nuo 20 dB(A), galimas valdymas per išmanųjį įrenginį. Galite pasirinkti režimą pagal konkrečius poreikius ar veiklos pobūdį – įrenginys nepūs tiesiai į Jus, o esant poreikiui seks Jūsų judėjimą patalpoje.

Midea Xtreme Heat šilumos siurblys užtikrina greitą patalpų šildymą šalčiausiomis žiemos dienomis. Aukštas energijos efektyvumas garantuoja minimalias energijos sąnaudas ir maksimalų komfortą.

Funkcijų gausa: dvigubos filtracijos sistema, valdymo balsu funkcija, 3D oro srauto išpūtimas, oro srauto krypties reguliavimas, jutiklinis ekranas su šviesos davikliu.

Midea Xtreme Save šilumos siurblys nakties metu sunaudoja tik 2,2kW elektros energijos per valandą. Dėl naujos ventiliatoriaus sparnuotės ir oro išpūtimo angos konstrukcijos, įrenginys užtikrina tokį patį oro srautą su 30% mažesnėmis energijos sąnaudomis.

Tikslaus valdymo algoritmas SmartSave leidžia valdymo plokštei tiksliau priimti siunčiamus signalus, optimaliau apdoroti jų informaciją ir greičiau perduoti tuos duomenis kompresoriui. Midea Xtreme Save dėl plačios galingumų gamos tinka tiek didelėms, tiek ir mažoms patalpoms.

Daikin ir Midea šilumos siurblių prekybos ir montavimo partneriai Lietuvoje

Galima įsigyti visoje Lietuvoje

Midea ir Daikin šilumos siurblius galite įsigyti visoje Lietuvoje. Užpildykite kontaktinę formą ir mūsų atstovas artimiausiu metu su Jumis susisieks.

TEIRAUTIS ASMENINIO PASIŪLYMO!
Pirmiau už konkurentus

Susipažinkite su visais Midea ir Daikin šildymo sprendimais:

Daikin Emura

Oras-oras šilumos siurbliai

Midea Xtreme Save

Oras-oras šilumos siurblys

Midea Xtreme Heat

Oras-oras šilumos siurbliai

Midea Oasis Plus

Oras-oras šilumos siurbliai

Midea BreezeleSS+

Oras-oras šilumos siurbliai

Galima įsigyti visoje Lietuvoje

Midea ir Daikin šilumos siurblius galite įsigyti visoje Lietuvoje

Switch The Language
  TEIRAUTIS ASMENINIO PASIŪLYMO!


  „Airwave“ yra puikiai savo srityje žinoma oro kondicionavimo, vėdinimo bei šildymo įrangos platintoja Baltijos šalyse, veiklą vykdanti nuo 1999 metų.

  „Airwave“ yra „Daikin“’, „Midea“ ir „Thermia“ oficialus atstovas Baltijos šalyse.

  ADRESAS
  Ozo g. 10, 08200 Vilnius
  TELEFONAS
  +370 (5) 2131798
  EL.PAŠTAS
  info@airwave.lt