fbpx
TEIRAUTIS ASMENINIO PASIŪLYMO!
TEIRAUTIS ASMENINIO PASIŪLYMO!

Oro šilumos siurbliai - lengvas ir nebrangus įrengimas.

Oro šilumos siurbliai veikia pagal paprastą logiką. Šildant orą vidaus patalpose šilumos energija juda iš lauko į patalpą, o vėsinant atvirkščiai – iš patalpos į lauką.

Didžiausiu išlaidų šaltiniu, be oro kondicionieriaus įsigijimo ir įrengimo, yra jo einamosios išlaidos, nes mechanizmo darbui visada yra reikalinga elektra. Tačiau išmaniojo oras-oras šilumos siurblio naudojimas namuose gali padėti sutaupyti, norint tai pasiekti, reikia atsižvelgti į keletą skirtingų veiksnių, pradedant lauko temperatūra ir baigiant namo šiltinimu.

Oras-oras šilumos siurblys gali būti logiškas sprendimas renovuojant namą ar statant naują. Siurblius yra lengva įrengti ir jie puikiai tinka keičiant senas elektros sistemas. „Daikin“ oras-oras šilumos siurbliai 80 % energijos gauna iš oro ir 20 % – iš elektros, todėl tai yra ypač taupus ir racionalus sprendimas bet kokiems namams. Jums reikia tik rasti tinkamą vietą siurblio išoriniam įrenginiui.

Yra keletas praktinių priežasčių, kodėl verta rinktis „Daikin Perfera“ serijos oras-oras šilumos siurblius. Be jau minėtų santaupų, kurių gali susidaryti iki tūkstančio eurų per metus, šiuolaikiški oras-oras šilumos siurbliai be vargo išvalo jūsų namų orą, tausoja gamtą ir žymiai pagerina jūsų šeimos sveikatą bei gerovę.

Pirmiau už konkurentus

Susipažinkite su visais „Midea“ ir „Daikin“ šildymo sprendimais:

Midea keitiklio technologija užtikrina reikiamą šildymo galią net ekstremaliausiomis oro sąlygomis, todėl jausitės šiltai net šaltomis žiemomis.

Midea soojuspumba topeltfiltrid kaitsevad kahjulike õhuosakeste eest, puhastades ruumiõhu viirustest, allergeenidest, tolmust ja bakteritest. Lisaks tuletab nutikas telefoni rakendus meelde kui tekib vajadus filtrite puhastamiseks.

Stylish sujungia puikų dizainą ir naujausias technologijas, pateikdamas bendrą mikroklimato sprendimą bet kokiam būsto interjerui.

Tik 189 mm ilgio Stylish yra ploniausias sieninis įrenginys rinkoje. Naudojant novatoriškas technologijas pasiekiamas geriausias komfortas, energijos efektyvumas, patikimumas ir patogus valdymas.

Oras-oras šilumos siurblys „Daiking Comfora“ labai efektyviai vartoja elektrą, iki A+++ lygio. Dėka „Daikin“ internetinės programėlės prietaisą galite valdyti iš bet kurios vietos. „Comfora“ serijos oras-oras šilumos siurbliai veikia stebinančiai tyliai.

Mėgaukitės savo jaukiais namais – be kompromisų!

Oro šilumos siurblys „Perfera“, išsiskiriantis subtiliai gražiu dizainu, yra sukurtas Europoje ir skirtas europiečiams.

„Perfera“ serijos oro šilumos siurbliai yra stebėtinai ekonomiški ir yra A+++ lygio bei naudoja iki 80 % atsinaujinančios energijos.
Oro filtravimo sistema „Daikin Flash Streamer“ užtikrina švarų orą – galite giliai kvėpuoti, nesijaudindami dėl oro užterštumo.

„Midea“ oras-vanduo šildymo siurblių pardavėjai

Oras-oras šilumos siurblys galima įsigyti visoje Lietuvoje

„Midea“ oras-oras šilumos siurblius galima įsigyti visoje Lietuvoje

TEIRAUTIS ASMENINIO PASIŪLYMO!
Pirmiau už konkurentus

Susipažinkite su visais „Midea“ ir „Daikin“ šildymo sprendimais:

Midea M-Thermal

Oras-vanduo šilumos siurblys

Daikin Stylish

Oras-oras šilumos siurblys

Galima įsigyti visoje Lietuvoje

„Midea“ ir „Daikin“ šilumos siurblius galima įsigyti visoje Lietuvoje

Tinklaraščio įrašai

Peržiūrėkite oro šaltinio šilumos siurblio tinklaraščio įrašus:

Switch The Language
  TEIRAUTIS ASMENINIO PASIŪLYMO!


  „Airwave“ yra puikiai savo srityje žinoma oro kondicionavimo, vėdinimo bei šildymo įrangos platintoja Baltijos šalyse, veiklą vykdanti nuo 1999 metų.

  „Airwave“ yra „Daikin“’, „Midea“ ir „Thermia“ oficialus atstovas Baltijos šalyse.

  ADRESAS
  Kalvarijų g. 143, LT-08221 Vilnius
  TELEFONAS
  +370 (5) 2131798
  EL.PAŠTAS
  info@airwave.lt

   Gaukite profesionalią konsultaciją
   Turite klausimų dėl šilumos siurblių? Norite gauti profesionalią konsultaciją ar asmeninį pasiūlymą? Užpildykite toliau esančią formą ir mes su jumis susisieksime.